S radostí jsme zahájili další ročník projektu „Canisterapie pro seniory ohrožené sociální izolací a osamělostí VI“, který je podpořen Ministerstvem práce a sociálních věcí v rámci dotačního programu Podpora veřejně účelných aktivit seniorských a proseniorských organizací s celostátní působností. První setkání proběhla na DPS J. Peštuky a DPS E. Beneše a už nyní je vidět, jak velkou radost oblíbená canisterapie našim seniorům přináší. Jsme moc rádi, že se tato krásná aktivita vrací a naši senioři si ji budou moci pravidelně užívat až do konce roku. Velké poděkování patří organizaci SpoluTudy z. ú. a terapeutům paní Janě a panu Oskarovi, kteří svým laskavým přístupem vytvářejí příjemné chvíle plné úsměvů, pohody a milých setkání.