Fulltextové vyhledávání

28. 5. Vilém

Zítra: Maxmilián
Drobečková navigace

Úvod > Projekty > Projekt POŘÍZENÍ AUTOMOBILŮ PRO SOCIÁLNÍ SLUŽBY - CENTRUM SOCIÁLNÍCH SLUŽEB KOJETÍN

 

PROJEKT POŘÍZENÍ AUTOMOBILŮ PRO SOCIÁLNÍ SLUŽBY - CENTRUM SOCIÁLNÍCH SLUŽEB KOJETÍN                        

IROP_CZ_RO_B_C RGB.jpg

Název projektu: Pořízení automobilů pro sociální služby - Centrum sociálních služeb Kojetín
IROP: Socilání infrastruktura se zvýšenou energetickou účinností - SC 6.1
Období realizace: 06/2021 - 06/2023
Celkové náklady: 2 097 757,00 Kč

Pořízení automobilů a kompenzačních pomůcek

Naše organizace se zapojila do výzvy č. 101 Sociální infrastruktura se zvýšenou energetickou účinností – SC 6.1 a získala dotaci na projekt: „Pořízení automobilů pro sociální služby - Centrum sociálních služeb Kojetín.“ Projekt je spolufinancován Evropskou unií v rámci reakce Unie na pandemii COVID-19.

Hlavním cílem projektu je nákup vozidel a pomůcek pro výkon pečovatelské služby a odborného sociálního poradenství poskytovaných Centrem sociálních služeb Kojetín. Tyto služby jsou poskytovány v souladu a v rozsahu stanoveném § 40 a §37 zákona č.108/2006 Sb., o sociálních službách., ve znění pozdějších předpisů.

Nákup automobilů a kompenzačních pomůcek je nezbytný pro zachování běžného chodu Centra sociálních služeb Kojetín, pro zajištění mobility a dostupnosti pečovatelské služby a odborného sociálního poradenství, které CSS Kojetín poskytuje svým klientům.

Realizací projektu dojde taktéž k zakoupení pomůcek jež zajistí vyšší komfort při poskytování sociálních služeb a zároveň zefektivní práci pečovatelek.

V červenci 2022 jsme převzali první ze dvou automobilů Renault Megane Grandtour plug - in hybrid. Do konce roku bude z uvedeného projektu pořízen ještě jeden automobil na stejný pohon, a taktéž dojde k nákupu kompenzačních pomůcek pro výkon pečovatelské služby.

Projekt „Pořízení automobilů pro sociální služby - Centrum sociálních služeb Kojetín“ je spolufinancován Evropskou unií v rámci reakce Unie na pandemii COVID-19.

 

Projekt - pořízení automobilů a pomůcek.pdf

Pořízení automobilů pro sociální služby - Centrum sociálních služeb Kojetín I.pdf

Snímek1[14].PNG