Fulltextové vyhledávání

13. 6. Antonín

Zítra: Roland
Drobečková navigace

Úvod > Projekty > Projekt POŘÍZENÍ AUTOMOBILŮ PRO SOCIÁLNÍ SLUŽBY - CENTRUM SOCIÁLNÍCH SLUŽEB KOJETÍN

 

PROJEKT POŘÍZENÍ AUTOMOBILŮ PRO SOCIÁLNÍ SLUŽBY - CENTRUM SOCIÁLNÍCH SLUŽEB KOJETÍN                        

IROP_CZ_RO_B_C RGB.jpg

Název projektu: Pořízení automobilů pro sociální služby - Centrum sociálních služeb Kojetín
IROP: Socilání infrastruktura se zvýšenou energetickou účinností - SC 6.1
Období realizace: 06/2021 - 06/2023
Celkové náklady: 2 097 757,00 Kč

Pořízení automobilů a kompenzačních pomůcek

Naše organizace se zapojila do výzvy č. 101 Sociální infrastruktura se zvýšenou energetickou účinností – SC 6.1 a získala dotaci na projekt: „Pořízení automobilů pro sociální služby - Centrum sociálních služeb Kojetín.“ Projekt je spolufinancován Evropskou unií v rámci reakce Unie na pandemii COVID-19.

Hlavním cílem projektu byl nákup vozidel a pomůcek pro výkon pečovatelské služby a odborného sociálního poradenství poskytovaných Centrem sociálních služeb Kojetín. Tyto služby jsou poskytovány v souladu a v rozsahu stanoveném § 40 a §37 zákona č.108/2006 Sb., o sociálních službách., ve znění pozdějších předpisů.

Nákup automobilů a kompenzačních pomůcek byl nezbytný pro zachování běžného chodu Centra sociálních služeb Kojetín, pro zajištění mobility a dostupnosti pečovatelské služby a odborného sociálního poradenství, které CSS Kojetín poskytuje svým klientům.

Realizací projektu  také došlo k zakoupení pomůcek jež zajišťují vyšší komfort při poskytování sociálních služeb a zároveň zefektivňují práci pečovatelek.

V červenci 2022 jsme převzali první ze dvou automobilů Renault Megane Grandtour plug - in hybrid.  V listopadu 2022 jsme převzali druhý automobil Renault Capture plug - in hybrid. A taktéž došlo k nákupu kompenzačních pomůcek pro výkon pečovatelské služby.

Projekt „Pořízení automobilů pro sociální služby - Centrum sociálních služeb Kojetín“ je spolufinancován Evropskou unií v rámci reakce Unie na pandemii COVID-19.

 

Projekt - pořízení automobilů a pomůcek.pdf

Pořízení automobilů pro sociální služby - Centrum sociálních služeb Kojetín I.pdf

Snímek1[14].PNG20240521_072154 III[1].png